• Kategorie
  • Parametry
  • Butelki i karafki

Butelki i karafki ozdobne

Butelki i karafki ozdobne - piękne a zarazem praktyczne szklane przedmioty, które podkreślą charakter naszego wnętrza, a jednocześnie możemy wstawić w nie kwiat, czy przechować inną, cenną, zawartość.  Ozdobne butelki to też świetny dodatek zarówno do aranżacji świątecznych jak i na wiosenne kwiaty. 

Piękne ozdobne butelki z linii LENTO mogą służyć jako wazony turkusowej barwy. Butelki Lento dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej je dopasować do konkretnego pomysłu na aranżację wnętrza.

Karafki ozdobne

Karafki ozdobne, wykonane z wysokiej jakości szkła, staranie zaprojektowane przez światowych designerów, to znaki rozpoznawcze takich marek jak HK Living czy Aluro. 

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.