Authentic Models - marka dla odkrywców

Już od przeszło pięćdziesięciu lat marka Authentic Models umożliwia powrót do, pełnej przygód i wielkich odkryć, przeszłości. Dzięki pieczołowicie odtwarzanym historycznym meblom, dekoracjom oraz gadgetom, możemy poczuć ducha epoki odkrywców i podróżników. Intrygujący projekt, wzorowany na historycznych pierwowzorach, i wysoka jakość wykonania sprawiają, że Authentic Models tworzą luksusowe dodatki inspirujące do własnych odkryć i rozmów. 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i kontaktu.
Katolg Authentic Models 2019
Katalog Authentic Models 2019
 
Kolekcja Authentic Models obejmuje:

Meble -  niesamowite barki, imitujące podróżne kufry oraz szafki, biurka czy regały nawiązujące do tradycji podróżniczych i marynistycznych. Pieczołowite wykonanie mebli, sprawia, że są one wręcz przesiątknięte duchem epoki. 

Modele – Starannie odtworzone modele samolotów, okrętów oraz samochodów z minionych epok. Metalowe figurki idealne jako dekoracja na biurko, ale też duże modele odtworzone z dbałością o każdy detal.

Globusy – modele zarówno z opoki wielkich odkryć geograficznych, jak i początków dwudziestego wieku. Kolekcję uzupełnia sfera armilarna, dostępna w dwóch wariantach.

Life Style – bogata kolekcja klasycznych dekoracji, gier i drobiazgów nawiązująca do podróży i odkryć. W tej kategorii mieszczą się zarówno okrętowe dzwoniki, konie na biegunach, jak i niecoddzienne korki do butelek. 

Przyrządy – ofertę Authentic Models uzupełniają zegary, kompasy oraz przyrządy meteorologiczne, stosowane powszechnie w erze wielkich odkryć geograficznych, a dziś będących wspaniałymi ozdobami.
Barek Authentic Models Stateroom