• Łóżko jednoosobowe szczotkowana sosna DENNIS

Symbol: 365561-Z
Magazyn / wysyłka
2-6 tygodni (konieczne potwierdzenie terminu)
2599.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu wybierz magazyn (powyżej)
Cena przesyłki 0
Kurier przedpłata 0
Odbiór w sklepie stacjonarnym HomeHood | Oława 0
Dostawa z wniesieniem 299
Dostępność Na zamówienie

Łóżko jednoosobowe sosnowe DENNIS

Łóżko jednoosobowe sosnowe DENNIS to solidne łóżko z możliwością rozkładania za sprawą dodatkowej szuflady (dostępna osobno). Wykonane zostało z certyfikowanego drewna FSC, sosnowego lakierowanego na czarno. Jest to idealne łóżko dla nastolatka ponieważ posłuży nie tylko do spania, ale także do grania lub oglądanie telewizji w sypialni. Te rozkładane łóżko Dennis dla jednej osoby pochodzi z kolekcji holenderskiej marki WOOOD. Drewno szczotkowane nadaje łóżku wyjątkowo solidny i wytrzymały wygląd. Żyły i sęki są podkreślone przez szczotkowanie, które nadaje drewnu żywego charakteru. Z powodu tego zabiegu nierówności, małe pęknięcia i sęki mogą być dodatkowo widoczne.

Zaletą łóżka DENNIS jest wcześniej wspomniana szuflada do przechowywania, (sprzedawana osobno) która może służyć również jako łóżko gościnne. Łóżko jest dostarczae bez materaca (odpowiednie wymiary materaca dla tego łóżka to 90x200) i stelaża z listew. Łóżko jednosobowe jest dostarczana jako zestaw konstrukcyjny z przejrzystą instrukcją montażu.


Kolor: czarny

Materiał: sosna szczotkowana, lakierowana na czarno.

Wymiary: 73x219x101

Wymagany montaż: tak

Szerokość: 219 cm

Głębokość: 102 cm

Wysokość: 73 cm

Ważna informacja: Szuflada łóżka dostępna osobno. Szuflada może służyć do przechowywania, bądź zakupując jeszcze dodatkowe listwy oraz materac jako łóżko gościnne. 

Kolor czarny
Materiał 2 sosna szczotkowana
Wymagany montaż tak
Wymiary 73x219x101
Opinie klientów o HomeHood

opinie-homehood-prod.png