• Z miłości do podróży - Urban Nature Culture

2020-07-01 00:00:00 HomeHood
Z miłości do podróży - Urban Nature Culture
Urban Nature Culture to firma założona przez niezwykłą projektantkę - Anne Marie Hermans, która inspiracje czerpie z podróży. Widać to w pięknych przedmiotach codziennego użytku, które oferuje właśnie marka Urban Nature Culture. W kolekcjach możemy znaleźć różnorodne meble i przedmioty, które nadają wnętrzom egzotyczny charakter. Jeśli chcesz, aby Twoje pomieszczenia stanowiły powrót do natury w nowoczesnym wydaniu, warto sprawdzić pełną ofertę marki. Do ich produkcji stosuje się surowce wtórne. 

 

Meble i dodatki dla osób z duszą wędrowca

 
Marka Urban Nature Culture powstała z miłości do podróży. Projektantka niejednokrotnie zaskoczyła wielbicieli brandu, oferując niepowtarzalne projekty, które nie mają nic wspólnego z tak powszechną dziś masowością. W swoich meblach i dodatkach łączy oryginalność wpływów i zastosowanie surowców z najróżniejszych zakątków świata. Hermans dzięki swojej chęci do poznawania obcych kultur, czerpie inspiracje i stara się je ukryć w unikatowych przedmiotach codziennego użytku, np. dekoracjach, meblach, tekstyliach.


aranżacja eko dywan poduszki wnętrza wystrój lampion
Przytulny kąt zaaranżowany poduszkami w eleganckiej kolorystyce.

Kolekcje Urban Nature Culture są niezwykle różnorodne pod kątem stylistycznym. Wszystko ze względu na to, że stanowią odbicie zaginionych skarbów z najrozmaitszych krajów. Projektantka ukazuje kulturowe społeczności w seriach produktów, których zadaniem jest nadanie wnętrzom niebanalnego charakteru. To właśnie w nich etyka stoi na równi z estetyką. Produkty z logo Urban Nature Culture (UNC) bazują na wykorzystywaniu surowców wtórnych. To idealny wybór dla osób, które wybierają nurt EKO. 

ztałtach.

Ozdobne wazony wykonane ze szkła z recyklingu nadadzą każdemu wnętrzu lekkości.

Bogata kolekcja mebli i dodatków UNC

 
W sklepie internetowym HomeHood można znaleźć również dywany, poduchy, plecione kosze z liści bananowca czy różnorodne artykuły kuchenne z metką Urban Nature Culture. Stanowią powrót do natury w niezwykle nowoczesnym wydaniu. Co istotne, wszystkie produkty mogą poszczycić się zarówno niebanalną estetyką, jak i wysoką trwałością. Projektantka - Anne Marie Hermans - za sprawą kolekcji marki Urban Nature Culture opowiada niezwykle ciekawe historie. Dotyczą one tradycji rzemieślniczej, surowych materiałów, związku z naturą, a także przełożenia kultur starożytnych na współczesny świat. Meble oraz dodatki inspirowane są kształtami, barwami, motywami, które możemy spotkać naturalnie w przyrodzie. Bez wątpienia każdy odnajdzie coś dla siebie w ofercie Urban Nature Culture. 

Kosze plecione z liści bananowca stanowią pełne uroku rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Warto pamiętać o tym, że nawet niewielki detal może odmienić wnętrze. Produkty marki Urban Nature Culture znakomicie sprawdzają się w tej roli. Jeśli Twoje domowe przestrzenie potrzebują podkreślenia wyjątkowego charakteru, warto sprawdzić właśnie ofertę UNC. Przepiękny dywan w salonie, który czyni pomieszczenie bardziej przytulnym, a może unikatowa filiżanka, dzięki której kawa będzie smakować jeszcze lepiej - wybór należy do Ciebie. 
 

Świeżo zaparzona kawa w szykownej filiżance oraz przytulne wnętrze to idealne połączenie dla udanego odpoczynku.