QEEBOO - ekscentryczne i oryginalne wyposażenie wnętrz

Qeeboo jest marką, która przede wszystkim doskonale sprawdza się w miejscach publicznych. Każdy hotel, kawiarnia, bar, restauracja będą się wyróżniać, o ile wybierzemy do nich produkty z logo Qeeboo. Sprawdzą się doskonale do promocji miejsca, a także przyciągną uwagę młodego pokolenia, które ceni sobie nieoczywiste, charakterystyczne wyposażenie wnętrz. Na uwagę zasługuje szczególnie kolekcja Giraffe in Love, w której znajdziemy unikatowe lampy. Wysokość największej z nich przekracza 4 metry! Co jeszcze znajduje się w ofercie marki Queeboo?

Meble i dodatki inne niż wszystkie

Queeboo to włoska marka pod przewodnictwem Stefano Giovannoi. Na sukces brandu składają się jednak jeszcze inne wybitne nazwiska. To, co jest wyróżnikiem Queeboo, to fakt, że każdy projekt jest wprost niezwykły, zachwycający i niebanalny. Wśród flagowych produktów można znaleźć ogromnego King Konga, który rozświetla ogród, aż po niewielkie króliczki służące jako siedziska. Produkty marki Queeboo sprawdzą się doskonale jako wyposażenie do domowych wnętrz, ale również do miejsc publicznych. Jeśli poszukujesz mebli dodatków innych niż wszystkie, z pewnością asortyment Cię zachwyci. 

Lustro Plateu to kwintesencja designu Qeeboo - żartobliwego i zaskakującego
 
W sklepie internetowym HomeHood znajdują się meble i akcesoria do domu oraz ogrodu z logo Queeboo. Misją marki jest tworzenie przedmiotów, do których każdy będzie miał dostęp. To dlatego projekty bardzo mocno oddziałują na wyobraźnię. Każdy może je interpretować na inny sposób. Dla Queeboo tworzy kilku profesjonalistów. Każdy z nich ma nieco inne wyczucie stylu. To właśnie z mieszkanki wizji, pomysłów i rozwiązań powstają absolutnie nietuzinkowe, innowacyjne, a nawet komiczne projekty. Projektanci firmy stawiają na bardzo silne odczucia wizualne, emocjonalne, a także na symbolikę. Nie brak jednak odrobiny niedopowiedzenia. Produkty Queeboo są nieco ironiczne, ale właśnie to czyni je jedynymi w swoim rodzaju.
 Donica / cooler Capitol inspirowana kopułą Białego Domu
 

Jakie produkty znajdziemy w ofercie Qeeboo?

W asortymencie znajdują się meble i akcesoria wykonane z tworzywa sztucznego, a konkretnie z polietylenu. Mimo że ten materiał nie jest często wykorzystywany, projektanci zdecydowali się na stworzenie unikatowych, niespotykanych form. Polietylen jest przede wszystkim wysoce wytrzymały, a dodatkowo nie wymaga żadnej konserwacji. W sklepie internetowym HomeHood znajdziesz jeden ze sztandarowych produktów marki Qeeboo, czyli olbrzymich rozmiarów lampę w formie żyrafy trzymającej żyrandol. Dostępna jest w kilku wariantach, a największa ma ponad cztery metry! Wybierając ją do przestrzeni publicznej, możesz mieć pewność, że wyróżnisz się na tle konkurencji! Ciekawym wyborem są również krzesła z kolekcji Rabbit, które są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. 

dodaki qeeboo gorilla krzesła
Krzesło o wyrazistych barwach i intrygującym ksztalcie bez wątpienia będzie dobrym pomysłem do wnętrz. Meble marki Qeeboo są dostępne w wymiarach dla dorosłych i dla dzieci. Dzięki swoim opływowym kształtom są bezpieczne nawet dla najmłodszych.

fotel ficuldiFotel Filicudi Qeeboo jest nie tylko zjawiskowy. Jest też bajecznie wygodny! Donica Ming to kolejna, żartobliwa interpretacja marki. 

Lampy Giraffe in Love - flagowy produkt Qeeboo

Produkty marki Qeeboo są przede wszystkim ekscentryczne i oryginalne. Zaskakują pod każdym względem. Marka dała się poznać głównie ze względu na swoje nietuzinkowe oświetlenie. Zalicza się do niego kolekcja Giraffe in Love. Lampy można znaleźć w kilku rozmiarach, jednak motywem przewodnim jest żyrafa, która trzyma w pyszczku żyrandol. W kolekcji znajdują się zarówno lampy podłogowe, jak i ścienne.
Lampy Giraffe in Love wykonane są z włókna szklanego. To dlatego praktycznie do złudzenia przypominają prawdziwą żyrafę - gdyby nie jednolity kolor. Sam żyrandol przypomina te, które są obecne w starodawnych dworach. Giraffe in Love Qeeboo to bez wątpienia prawdziwe dzieła sztuki, które uczynią każde wnętrze wyjątkowym.


Lampa Giraffe in Love Qeeboo to specjalista w przyciąganiu uwagi


W sklepie HomeHood zjandą Państwo wybrane produkty marki Qeeboo. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem produktów Qeeboo - wszystkie produkty dostępne są na zamówienie.