Marka Dutchbone inspiracje do tworzenia swoich produktów czerpie z rozmaitych zakątków świata. Stąd w kolekcjach możemy obserwować naturalne materiały, wyraziste barwy. Na uwagę zasługuje także niepowtarzalny design mebli oraz dekoracji Holenderskiej marki Dutchbone, który stanowi połączenie stylu skandynawskiego, industrialnego oraz loftowego. W ofercie można znaleźć lampy, akcesoria oraz meble. Najprościej można powiedzieć, że produkty Dutchbone to przedmioty z duszą i charakterem. Designerzy zafascynowali się nimi podczas swoich podróży po świecie. Produkty są odbiciem kolorów Ziemi, historii ludzi wartymi opowiedzenia. To idealne połączenie ręcznego rzemiosła i nowoczesnego stylu, produktów pochodzących z recyklingu oraz tworzonych z surowego metalu. Markę Dutchbone stworzona została dla każdego wielbiciela pięknych wnętrz. Nie ma znaczenia, czy mieszkamy na poddaszu, czy w przestronnym lofcie - marka Dutchbone zadbała o wszystkich.

meble i dodatki dutchbone

Mimo dużej różnorodności, meble i dodatki marki Dutchbone pięknie się ze sobą komponująDusza podróżnika, czyli niebanalne meble i dodatki DutchboneDutchbone to Holenderska marka, która szybko podbiła serca miłośników pięknych wnętrz, pokazując swoje uwielbienie do mebli, inspirujące wnętrza i produkty z duszą. Każda kolekcja Dutchbone to mieszanka rzemiosła i innowacyjnego przemysłu. Produkty są przepełnione kolorami Ziemi, widać w nich inspirację licznymi podróżami. To właśnie napędza firmę do kreatywnego tworzenia.

krzesło rattanowe kubu aranzacja w stylu boho

Seria Kubu to meble i dodatki wykonane z rattanu

Marka zasłynęła przede wszystkim z pasji do podróżowania. To dlatego każdy mebel opowiada interesującą historię. Co istotne, produkty wykonywane są z materiałów wysokiej jakości. Projekty wyróżniają się indywidualnością oraz precyzją wykonania. Dutchbone stawia na oryginalność. Produkty zachowane są w nowoczesnej stylistyce z nutą skandynawską. W ofercie można znaleźć m.in. fotele, które przypominają meble ze starych, amerykańskich filmów, nowoczesne tapicerowane krzesła, komody owiane pewną tajemnicą oraz szereg dodatków, dzięki którym można odmienić każde wnętrze. 


Fotel Flair, stolik Zatar oraz komoda Six to produkty o różnorodnych źródłach inspiracji


Dutchbone, czyli połączenie dawnego rzemiosła z nowoczesnością

Holenderska marka Dutchbone bardzo szybko się rozwija, oferując stylowe, ponadczasowe meble oraz artykuły do dekoracji wnętrz. Czerpie inspiracje z dawnego wzornictwa, łącząc je z nowoczesną nutą. W ofercie sklepu internetowego HomeHood znajdują się piękne meble i dodatki stworzone z połączenia stylu i pasji. Produkty wykonywane są ręcznie i mechanicznie. Przeważnie są wykonane z naturalnego drewna, dlatego mogą posiadać sęki, szorstkie powierzchnie, które są normalne dla produktów wykonywanych z litego drewna. To właśnie sekret ich unikalnego charakteru. Do wykonywania rzeźbień w drewnianych meblach stosuje się historyczne techniki, które są do dziś popularne w Indiach oraz innych krajach Azji. 

Meble oraz dekoracje Dutchbone znajdą zastosowanie we wnętrzach skandynawskich, industrialnych, nowoczesnych czy rustykalnych. Kolory Ziemi stanowią idealne dopełnienie oryginalnych form. 

Seria Class w towarzystwie oryginalnych dodatków

Dutchbone - marka uwielbiana przez architektów

Produkty marki Dutchbone są chętnie wybirane przez architektów do urządzania zarówno domów jak i obiektów użyteczności publicznej. Nic dziwnego - łączą w sobie wyrazisty charakter i trwałość wykonania. Zapraszamy do współpracy.Showroom Dutchbone Wrocław / Dolny Śląsk


Zapraszamy do jedynego showroomu marki Dutchbone na Dolnym Śląsku: Oława, ul Wrocławska 14.