Komoda mango

Komody wykonane z drewna mango to coraz popularniejszy element wystroju w polskich domach. Meble wykonane z tego egzotycznego i twardego drewna są zarówno piękne jak i trwałe. Komoda mango może mieć zarówno kolor naturalnego drewna, które jest dość jasne, jak i być pobielona lub bejcowana na ciemniejsze kolory. Drewo mango to bardzo wdzięczny materiał, jego duża wytrzymałość pozwala na osiągnięcie kształtów i faktur często nieosiągalnych przy innych gatunkach drewna. Dlatego komoda z tego drewna to tak wyjątkowy mebel.

Komody mango od Belldeco

Komody mangoW marcu 2020 roku nową kolekcję mebli z litego drewna mango zaprezentowała poznańska marka Belldeco. Drewno, które wykorzystano do stworzenia gotowych komód jest wykończone na kilka sposobów. Wyróżnia, je nie tylko kolor, ale i faktura drewna. Na uwagę zasługują szczególnie ozdobne fronty drzwiczek czy szuflad, w które wyposażone są komody. Meble możemy podzielić na dwie główne linie: linię Modern oraz linię Etno, które dalej dzielą się jeszcze w zależności od koloru i sposobu wykończenia.

Komoda Etno

Komody z serii Etno występują w kolorze brązowym, w kolorze naturalnego drewna mango oraz w wersji kremowej. Są to głownie nieduże ale dość masywne komody. Drewno z którego wykonano fronty szafek może być rzeźbione, jak w przypadku komody Etno 4, lub jak w przypadku komody Etno , geometryczny wzór wykonany z litym drewnie może być podkreślony poprzez różne wybarwienie drewna.
Komoda Mango Etno

Komoda Modern

W komodach z serii Modern light drewno jest albo w kolorze naturalnym albo wybarwione na ciemniejszy brąz w serii komód Modern dark
Uzupełnieniem gamy mebli jest linia Modern white, w której drewno mango jest wybarwiona na biało. Komoda z linii Modern, w przeciwieństwie do komody Etno, charakteryzuję się lżejszą konstrukcją, osadzoną na cienkich żelaznych nóżkach. Lite drewno mango i żelazo to materiały, które dominują w konstrukcji mebli z najnowszej kolekcji Belldeco.
 

Nowa kolekcja Belldeco

Meble zaprezentowane pod koniec lutego na Targach Poznańskich cieszą się bardzo dużą popularnością. Jeżeli chcą Państwo aby nowa komoda zagościła w Waszym domu, radzimy pośpieszyć się zakupem. Stany magazynowe producenta są już na wyczerpaniu, a na kolejną dostawę przyjdzie nam poczekać nawet kilka miesięcy.

Meble i dodatki w Oławie

Komoda Mango Modern

Zapraszamy na zakupy w sklepie internetowym HomeHood. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nową kolekcję komód Belldeco, jak i wiele innych mebli drewnianych i metalowych oraz szeroki wachlarz dodatków do wnętrz jak i ogrodów. Zapraszamy również do naszego sklepu meblowego w Oławie, zaledwie 25 km od centrum Wrocławia.