GOOD&MOJO to jedna z najbardziej niebanalnych marek, która zajmuje się produkcją oświetlenia w oparciu o surowce ekologiczne oraz te, które pozyskano w procesie recyklingu. Niezwykłe projekty powstają z takich materiałów jak bambus, szkło oraz papier z recyklingu, juta, zużyte opony. Co więcej, każda kupiona lampa to rzeczywiste wsparcie dla fundacji Wakawaka (Światło dla Afryki). Obecnie ogromne znaczenie ma produkcja oświetlenia w zgodzie z naturą. Jak nigdy, kluczowa jest ochrona środowiska i pomoc najsłabszym. Marka GOOD&MOJO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, proponując produkty tworzone ręcznie, zgodnie z zasadami “fair trade” - sprawiedliwego handlu.


Piękna aranżacja lamp Madagascar wykonanych z bambusa.
Piękna aranżacja lamp Madagascar wykonanych z bambusa.

Wyjątkowe oświetlenie w ofercie marki GOOD&MOJO

W ofercie marki GOOD&MOJO można znaleźć nowoczesne, minimalistyczne lampy wiszące, lampy podłogowe, lampy stołowe. Idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono urządzone. To, co zasługuje na uwagę, to przede wszystkim ogromna precyzja. W każdym produkcie widać pasję i staranność. Producent do tworzenia lamp wykorzystuje wyłącznie ekologiczne materiały. Zaskakujący jest fakt, że z większością z nich mamy do czynienia praktycznie na co dzień, jednak nigdy nie pomyślelibyśmy, że można z nich tworzyć oświetleniowe dzieła sztuki.

Lampy Kalahari z efektownym rattanowym abażurem to kolejny przykład oświetlenia w zgodzie z naturą i dla natury.

Połączenie dbałości o środowiska oraz pomocy innym poskutkowało produkcją lamp z ekologicznych surowców, które są pozyskiwane z materiałów wtórnych, nienaruszających ekosystemu, łatwo odnawialnych. Marka GOOD&MOJO łączy także innowacyjne rozwiązania techniczne z unikatowym designem.
 
Lampa wisząca Iguazu została wykonana z jutowego sznurka. To żywy dowód na to jak wartościowe we wnętrzach są naturalność i prostota. 

Lampy wiszące, podłogowe, stołowe GOOD&MOJO

Marka GOOD&MOJO jest zarządzana przez skandynawską grupę It’s About RoMi. Została założona w 2016 roku i od samego początku istnienia miała być marką niezwykłą. Stąd część zysków z każdej sprzedanej lampy przekazywane jest na fundację, która dostarcza oświetlenie do najuboższych domostw. Nadrzędnym celem brandu jest troska o środowisko oraz ekosystem. Oświetlenie produkuje się w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem. W kolekcji można znaleźć lampy rattanowe, z korka, drewniane, a także te, które zostały wykonane z bardziej egzotycznych materiałów, np. bambus, skała wulkaniczna czy abaca. Do produkcji stosuje się również drewniane wióry, recyklingowe szkło, stare opony, nadając im drugie życie. Produkty marki GOOD&MOJO zachwycają na całym świecie. Zdobią salony, sypialnie, jadalnie. Często są wyposażone w system LED i mają możliwość regulacji wysokości. To oświetlenie, które będzie cieszyć latami.


Naturalna kolorystyka materiału z jakiego wykonywane są lampy zarówno wiszące jak i stojące, sprawi, że świetnie odnajdą one swoje miejsce wśród rozmaitej roślinności.