• Kategorie
  • Parametry
  • Producent - Herstera

Założona w 1992 roku, Herstera Garden tworzy produkty wysokiej jakości o idealnej równowadze elegancji, designu i wygody.

Urban Garden – plantery do miasta
Rozwiązania tej firmy stworzone są dla nowoczesnych ogrodników - z myślą o ich zdrowiu i wygodzie. Dzięki dużemu zespołowi projektantów i kreatywnych ekspertów Herstera Gardens, wszystkie produkty przechodzą kompleksową procedurę kontroli jakości. Popularny trend urban garden czyli miejskiego ogrodnictwa nie wymaga posiadania prawdziwego ogródka. Ogród warzywny, zielnik czy cieszący oko kwietnik możemy z powodzeniem uprawiać na balkonie czy tarasie dzięki grządkom na nóżkach Urban Garden.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.