• Fotel PRIMITIVE żółty 427 / Studio Nucleo

Symbol: 45001YE
Czas wysyłki:
14 dni roboczych (konieczne potwierdzenie dostępności/terminu)
Kolor/Wzór
10699.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 0
Kurier przedpłata 0
Odbiór w sklepie stacjonarnym HomeHood | Oława 0
Dostępność Na zamówienie

Fotel geometryczny PRIMITIVE żołty 787 by Studio Nucleo

Fotel PRIMITIVE to asymetryczna pierwotna bryła, wykonana jest z geometrycznej konstrukcji pokrytej tkaniną z cytrynowym, żółtym kolorze. To idealny fotel do wnętrz nowoczesnych, o prostej, czystej formie. W ramach kolekcji dostępne są także półki i sofy, co pozwoli Ci na stworzenie idealnej aranżacji w stylu primitive. 

Prymityw jako podstawowa figura geometryczna. Prymitywy jako obiekty pierwotne i nieskrępowane. Primitive przywołuje paradoks między ruchami XX wieku, od kubizmu po sztukę abstrakcyjną, konstruktywizm i suprematyzm, odsłaniając podwójne znaczenie racjonalizmu i jego pierwotną geometryczną spontaniczność - piszą autorzy: Piergiorgio Robino i Stefania Fersini.

 

Fotel primitive - PROJEKT STUDIO NUCLEO

Studio Nucelo jest kolektywem artystów i projektantów z siedzibą w Turynie (Włochy) od 1997 roku. Prowadzona przez Piergiorgio Robino, projektanta i artystę funkcjonalnego praktyka jest dobrze znana z eksperymentalnego podejścia do badań materiałowych na przecięciu sztuki, architektury, mebli i designu . Ich pasją jest odkrywanie starożytnych technik i materiałów rzemieślniczych. 2w, modulując je za pomocą współczesnych technologii. Są pionierami w dziedzinie obróbki żywicy, doskonalą swoje techniki od prawie dwudziestu lat. Ich prace są częścią stałych kolekcji instytucjonalnych, takich jak Muzeum Stedelijk , Amsterdam, Holandia, Triennale Design Museum w Mediolanie, Walker Art Center, Minneapolis, Minnesota, USA.

 
Kolor: żółty

Materiały: Tkanina -kvadrat divina melanż, pianka poliuretanowa, drewno

Kolor żółty
Typ Produkt na specjalne zamówienie

Opinie klientów o HomeHood

opinie-homehood-prod.png