• Drobne dekoracje

Dekoracje na ślub i wesele

Dekoracje na ślub i wesele, nawet te drobne, jak świeczniki, lampiony czy wazony, to bardzo ważna kwestia, wymagająca starannego przemyślenia.  Stylizacja ślubu i wesele powinna być spójna. Wybrane dekoracje współgrać w estetyką miejsca uroczystości. I co najważniejsze, budować klimat, który będzie odpowiadał zarówno parze młodej jak i gościom ślubu i wesela.

Dekoracje ślubne HomeHood

Z dekoracjami ślubnymi dostępnymi w naszym sklepie, za pomocą kilku wybranych elementów, w prosty sposób uda się stworzyć aranżację wpisującą się w najpopularniejsze trendy weselne. Jednocześnie śluby  wesela przygotowany przy użyciu naszych dekoracji będą unikalne, ich klimat będzie niepowtarzalny, jak akcesoria dekoracyjne marki Aluro. Aluro tworzy swoje przedmioty w krótkich, pojedynczych seriach, unika produkcji masowej.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.