• Altany ślubne

Altany ślubne

Altany ślubne, to coraz częstszy element wystroju sal weselnych. Altanki czy pergole stają się w zasadzie obowiązkowe w liczących się, atrakcyjnych salach i domach weselnych. Piękna, lekka  altana ustawiona w zadbanym ogrodzie to wymarzone miejsce na ślub dla coraz większej liczby par. Aranżacja uroczystości ślubnej przy użyciu metalowej altany ogrodowej to spełnienie snów nie jednej panny młodej. 

Altana na ślub

Altana ogrodowa wykonana z giętego metalu, poprzez swoją lekkości i często bajkowe, miękkie kształty jest idealnym elementem wzbogacającym stylizację miejsca uroczystości ślubnej. Dodatkowo altana na pewno będzie atrakcyjnymi miejscem do wykonywania zdjęć zarówno dla pary młodej jak i weselnych gości. Altana, po ślubie może być kolejną atrakcją wesela. Na pewno będzie atrakcyjnym miejscem do zdjęć dla weselnych gości.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.