• Kategorie
  • Parametry
  • DESIGN 24H

Wysyłka w 24h

Wśród produktów z szybką wysyłką znajdą Państwo wiele pomysłów na prezent. Wazony, przybory kuchenne czy dekoracje to wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin czy imienin. Polecamy także uniwersalne lampiony, piękne filiżanki oraz koce i pledy na chłodniejsze dni. W ofercie dostępnej w 24h znajdują się produkty idealne na prezent dla bliskich osób oraz partnerów biznesowych. Wśród wyselekcjonowanych produktów, które wysyłamy w ciągu doby, jest także wiele pomysłów podarków na parapetówkę i ślub. 

Baza produktów dostępnych w błyskawicznej wysyłce stale się powiększa. Dostępne są także liczne lampy i meble znanych marek, które przyjdą z pomocą przy weekendowej metamorfozie domu czy mieszkania. Tutaj znajdzie się coś zarówno dla osób z konkretną wizją jak i dopiero szukających inspiracji. Dzięki błyskawicznej wysyłce pomagamy szybko urządzić piękne wnętrze.

  • Instagram

W HomeHood wierzymy, że najważniejsze jest bliskie otoczenie człowieka. Dom i jego okolica to ogromny wycinek naszej codzienności. Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce w którym zgromadziliśmy niesamowite dodatki dla domu. Poprzez wyjątkowe przedmioty sprawiamy, że pomieszczenia stają się nietuzinkowe. Wyjątkowy wystrój wnętrz to nasza pasja, zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Instagramie home_hood.